Hanka a petr Jansovi

IMG_20200805_193853-2

Kdo jsme?

„Soužití v partnerství je nám zdrojem inspirace, moudrosti a osobního i duchovního růstu.“

Jsme spolu 20 let, v manželství od r. 2004. Máme tři děti, psa a kočku. Žijeme střídavě na roubence v Orlických horách a v Praze. Stáli jsme mnohokrát na křižovatce, kde se naše cesty zdánlivě rozcházely nebo alespoň zásadním způsobem míjely. Většinu těchto křižovatek jsme zvládli projít způsobem: „Dál spolu, vždy nově a jinak“, často za doprovodu zkušenějších.

Fandíme dlouhodobým vztahům a nově se rodícím vztahům, které mají tento záměr. 

Nabízíme doprovod párům formou individuálních setkání a tematických večerů, víkendových pobytů nebo ucelených programů pro páry (např. pro snoubence). V této práci se prolínají zkušenosti z našeho osobního příběhu, rodičovství a dlouholetá praxe s doprovázením druhých – skrze shiatsu, psychoterapii, konstelace, koučování, putování, meditace. 

Víme, že neustálé zvědomování témat, která se mezi námi vynořují v průběhu času přináší do vztahu pročištění, úlevu a nová uvědomění. Schopnost přijmout změny, které si uvědomíme, přináší i do vztahu větší svobodu, pohodu a radost. Když se rozzáří jeden, září i druhý. Když se vede dobře rodičům, daří se dobře celé rodině i dalším lidem okolo.

Kam bychom se zařadili?

Terapeuti

Převozníci nebo záchranné lodě?
Hanka je certifikovaná psychoterapeutka s gestalt přístupem a provází ženy i muže krajinou vnitřní i vnější (doprovázené pouti, walk and talk therapy) k větší životní spokojenosti, svobodě a respektu. Petr je vystudovaný logik, lingvista a právník. S lidmi pracuje skrze léčivý dotek shiatsu a společně s Hankou metodou systemických konstelací.

Jsem originály

Kategorie pro nás neexistují
Máme pochopení pro různé fáze vývoje vztahu a umíme v nich podpořit druhé. Využíváme při tom kombinaci různých metod, které jsme na cestě k vlastní celistvosti posbírali (mj. shiatsu, psychoterapie, konstelace, meditace, tvořivé metody práce, koučování). Víme, že není snadné překlenout odlišnosti, ale víme, že to stojí za to. Řečeno čísly 1+1=2+

Seznamovací video budeme vysílat
30.3. 2021 od 18:00

Chceš se seznámit s prací hanky a petra?
Koukni na jejich příspěvky
ve Video knihovně zdarma

Dej "to se mi líbí"
a sleduj hanku a petra
v naší FB komunitě