míša koszegi a
klára marušincová

Kdo jsme?

„Jsme překladatelky dětského světa do dospělého, snažíme se o to, aby se ty světy zahlédly“

O Míše:

Jsem akreditovaná profesionální koučka (certifikace ICF). Pracuji jak s dospělými, dětmi, i celými rodinami, tak se sportovci a organizacemi. Jsem absolventkou dlouhodobého sebezkušenostního psychoterapeutického výcviku (institut PCA). V roce 2007 jsem absolvovala workshop Děti v terapii (Gestalt terapie) vedený Christiane Steven, PhD. V roce 2005 jsem absolvovala kurz pro domácí konzultanty projektu Portage (Ranná intervence, služba pro děti s mentálním a kombinovaným postižením v raném věku a jejich rodiny) a v roce 2003 odborný kurz Behavioral observation of parent-infant interaction as a tool for early detection and prevention of disorders of behvioral regulation and parent-infant relationships in infancy ( raný vztah matka-dítě) pod vedením Prof. MUDr. Mechtild Papousek. V letech 2000 – 2010 jsem se věnovala studiu na FF UK obor psychologie. 
 
Dýchám pro projekty, které mi dávají hluboký smysl a které podporují nejen děti na cestě za jejich sny a rozvinutím plného potenciálu. Hledám cesty jak do našich životů přivést více laskavosti a láskyplnosti. Mými projektovými dětmi jsou on-line průvodce rodičovstvím MAMASTE, neziskovka Náš EMU, která přináší laskavost do škol, KURZ PŘEŽITÍ VE ŠKOLE – sebekoučovací program pro děti a jezdecká škola Riding Academy CARE. Za mou cestu k sobě samé jsem hluboce vděčná mým synům Matějovi a Samuelovi.

 

O Kláře:

Jsem vzděláním psycholožka a terapeutka. Hodně jsem se naučila jako zřizovatelka lesní mateřské školy, spoluautorka pestrých online programů jako Sockeez, Mamaste a Kurz přežití ve škole a zakladatelka mezinárodní psychologické poradny Kaléa. Spoustu inspirace mi přinesl 5letý výcvik v Person Centered Approach (PCA), výcvik v Paliativní péči o děti a dospívající, výcvik v Terapii hrou a naprosto jedinečný roční výcvik Drama, Rituály a Konstelace u Jana Bílého. 

To vše tvoří mozaiku mého života a tvorby. Protože práce je pro mne nadšením i dřinou, naplněním i vyčerpáním, někdy jsem naprosto klidná v jejím středu a někdy rozlítaná v její dynamičnosti. Do všeho co dělám se snažím jít celá a přinést ze sebe to, co zrovna inspiruje a třeba i pomáhá. 

Každý den cítím vděčnost za svou rodinou, úžasného muže, dcerku amazonku, syna s elfským nádechem a 1 komplet adolescenta, kterého obdivuji. Každý den cítím vděčnost za lidi, které potkávám, za Míšu, se kterou tento neskutečný inspirativní tok sdílím a za Lenku, která svou radostí září daleko za virtuální hranice Nekonečné Video Knihovny. 

 

 

Kam bychom se zařadily?

zdraví/Ý videopodcast
s míšou a klárou

Pracovní list
k videopodcastu

Chceš se seznámit s prací
míšy a kláry?
koukni na jejich příspěvky ve video knihovně zdarma

dej "to se mi líbí"
a sleduj míšu a kláru
v naší fb komunitě

© 2021 Nekonečná video knihovna
Design by Lenka Konečná