Vladimír Krutina

Kdo jsem?

V rámci svých studií na vysoké škole jsem se zaměřoval na sociální psychologii a psychologii lidské komunikace. Poté jsem se zaměřil na kariéru napříč bankovnictvím a pojišťovnictvím. Více než 10 let práce v mezinárodních korporacích, kdy jsem prošel od specializovaných po manažerské pozice, si vybralo svoji daň v podobě mentální vyhoření.

Sebral jsem odvahu a znalosti a dovednosti, které jsem při své cestě získal – od lektořiny, zážitkové pedagogiky, přes koučování, systemické konstelace, až po znalosti fungování naší mysli a našeho těla. Začal jsem podporovat páry a jednotlivce na jejich cestě k lepšímu životu. Od pracovních témat přes osobní, až po ta hluboce intimní, která se dotýkají hloubky jejich vlastní identity. Přesto (nebo možná právě proto), že jsem korporacím za mnohé vděčný – dokonce i za to ne úplně příjemné postrčení na cestu, kdy stojím na vlastních nohách – rád podporuji týmy těchto společností jako externí konzultant, mentor, lektor, kouč.

Kam bych se zařadil?

Vláďa Krutina
o práci s intimitou a traumatem
nejen v lgbtq+ komunitě

Přehrát video

Chceš se seznámit s vláďovou prací
skrze jeho příspěvky ve video knihovně zdarma?

dej "To se mi líbí" a
sleduj vláďu