Vladimír Krutina

_DSC5479

Kdo jsem?

V rámci svých studií na vysoké škole jsem se zaměřoval na sociální psychologii a psychologii lidské komunikace. Poté jsem se zaměřil na kariéru napříč bankovnictvím a pojišťovnictvím. Více než 10 let práce v mezinárodních korporacích, kdy jsem prošel od specializovaných po manažerské pozice, si vybralo svoji daň v podobě mentální vyhoření. 

Sebral jsem odvahu a znalosti a dovednosti, které jsem při své cestě získal – od lektořiny, zážitkové pedagogiky, přes koučování, systemické konstelace, až po znalosti fungování naší mysli a našeho těla. Začal jsem podporovat páry a jednotlivce na jejich cestě k lepšímu životu. Od pracovních témat přes osobní, až po ta hluboce intimní, která se dotýkají hloubky jejich vlastní identity. Přesto (nebo možná právě proto), že jsem korporacím za mnohé vděčný – dokonce i za to ne úplně příjemné postrčení na cestu, kdy stojím na vlastních nohách – rád podporuji týmy těchto společností jako externí konzultant, mentor, lektor, kouč.

Kam bych se zařadil?

Lektor

Učitel nebo guru?
Většinu svého profesního života jsem se pohyboval na poli vzdělávání dospělých. Ve firmách se zaměřuji na rozvoj měkkých dovedností a emoční inteligence. V rámci privátní praxe provázím jednotlivce i páry nástrahami sexuality a intimity.

Terapeut

Převozník nebo záchranná loď?
Ve své terapeutické praxi využívám techniky Somatic Experiencing®, kdy nasloucháme moudrosti Vašeho těla, nalezneme Vaše zdroje (co Vám dělá dobře) a zvýšíme míru odolnosti Vaší nervové soustavy. Díky tomu můžete lépe zvládat stres a další životní obtíže, které často mají i tělesné projevy.

Kouč

Průvodce nebo ten, kdo vede k cíli?
Jsem certifikovaný kouč zaměřený na řešení. Pomohu Vám definovat cíl, který bude v souladu s Vašimi hodnotami, nastavit patřičné kroky k jeho dosažení a prostřednictvím systemických konstelací se podívat na celý systém tak, abychom viděli souvislosti, které dosažení Vašeho cíle ovlivňují.

Jsem originál

Kategorie pro mě neexistují
Nabízím jedinečnou kombinaci sexuologické práce s tělem a práce s traumatem. Díky tomu pomáhám vytvořit bezpečné prostředí pro zkoumání a rozvoj Vaší intimity a sexuality. Ve své praxi vítám každého bez ohledu na sexuální orientaci či sexuální identitu.

Vláďa Krutina
o práci s intimitou a traumatem
nejen v lgbtq+ komunitě

Přehrát video

Chceš se seznámit s vláďovou prací
skrze jeho příspěvky ve video knihovně zdarma?

dej "To se mi líbí" a
sleduj vláďu
v naší
fb komunitě