Jak ti nekonečná video knihovna (NVK)
vydá přesně to, co hledáš?

Nabízejí se ti hned dvě možnosti

Video knihovna ZDARMA

NEKONEČNÁ Video knihovna

Hledáš a nechceš se spálit?

Video knihovna ZDARMA je tvořena příspěvky LIDÍ z knihovny, kde každý za sebe umístil videa či jiný interaktivní obsah, skrze který se s nimi můžeš seznámit. Díky tomuto kanálu se budeš moci zorientovat v české i slovenské seberozvojové, terapeutické či koučingové scéně a vybrat si toho, kdo tě oslovuje. Díky registraci získáš svůj účet, neomezený přístup do bezplatné sekce NVK, do Nekonečné Poradny a jeden kontakt na každého jednotlivého člověka z knihovny.

Nejsi žádný troškař a chceš víc?

Připravujeme pro tebe ČLENSTVÍ, kde získáš NEOMEZENÝ přístup do celé databáze NEKONEČNÉ video knihovny. Skrze svůj účet budeš mít přístup ke cvičením, webinářům, kurzům a dalšímu prémiovému obsahu, který náš "Knihovnický tým" vytváří. Budeš mít k dispozici i veškeré kontakty na LIDI z knihovny a tudíž i možnost on-line podpory, budeš-li ji hledat. Přístup do Nekonečné Poradny je samozřejmost. ČLENSTVÍ plánujeme zpřístupnit v horizontu týdnů. Máš-li o něj zájem, začni registrací do Video knihovny ZDARMA a my ti dáme mailem vědět, až to bude na spadnutí.

Video knihovna ZDARMA

Hledáš a nechceš se spálit? Video knihovna ZDARMA je tvořena příspěvky LIDÍ z knihovny, kde každý za sebe umístil videa či jiný interaktivní obsah, skrze který se s nimi můžeš seznámit. Díky temuto kanálu se budeš moci zorientovat v české i slovenské seberozvojové, terapeutické či koučingové scéně a vybrat si toho, kdo tě oslovuje. Díky registraci získáš svůj účet, neomezený přístup do bezplatné sekce NVK, do Nekonečné Poradny a jeden kontakt na každého jednotlivého člověka z knihovny.

NEKONEČNÁ Video knihovna

Nejsi troškař a chceš od NVK víc? Výborně, připravujeme pro tebe totiž ČLENSTVÍ, kde získáš NEOMEZENÝ přístup do celé databáze NEKONEČNÉ video knihovny. Skrze svůj účet budeš mít přístup ke cvičením, webinářům, kurzům a dalšímu prémiovému obsahu, který náš "Knihovnický tým" vytváří. Budeš mít k dispozici i veškeré kontakty na LIDI z knihovny a tudíž i možnost on-line podpory, budeš-li ji hledat. Přístup do Nekonečné Poradny je samozřejmost. ČLENSTVÍ plánujeme zpřístupnit v horizontu týdnů. Máš-li o něj zájem, začni registrací do Video knihovny ZDARMA a my ti dáme mailem vědět, až to bude na spadnutí.

proč je nvk
místem pro tebe?

Proč je
NVK
místem pro tebe?

Rozhled po české seberozvojové scéně

Tady najdeš víc, než jen to, co ti strýček Google zobrazí na prvních deseti příčkách

V NVK nezáleží na marketingu, ale na schopnostech

Tento projekt vznikl s myšlenkou propojovat ty, kdo hledají, s těmi, kdo jim mohou v hledání pomoci. Nikoho neupřednostňujeme, každý může svou práci představit, aniž by musel platit tisíce za propagaci a marketing.

Vybíráš si jen to, co tě oslovuje

Nebudeme tě bombardovat nabídkami, ani zahlcovat zbytečným mailingem

Žádný zbytečný spam

Na nástěnce ve svém účtu vidíš veškeré aktuální příspěvky ve Video knihovně ZDARMA i na BLOGU NVK. Máš zároveň náhled do dění ve facebookové skupině, kde probíhají různé diskuse nebo vysílání webinářů jednotlivých LIDÍ z knihovny. Pokud si zaplatíš členství, automaticky máš přístup k prémiovému obsahu. Spamování emaily tedy není potřeba 🙂

Se správnými informacemi si můžeš pomoci sám/a

Jak by to vypadalo, kdyby byl náš školský systém víc o kvalitě života a míň o kvantitě nepotřebných informací?

Školou to nekončí, jak dobře žít, se musíme učit

Každá metoda a technika má svůj teoretický základ. Při práci s terapeutem a koučem se tato pravidla učíš. Skrze NVK tento teroretický základ můžeš získat a rovnou ho sám/a aplikovat do svého života. Navíc díky FB skupině a live streamů LIDÍ z knihovny k tomu dostaneš i podporu.

Komunita, která se vzájemně podporuje

Ty si rozšíříš svůj pohled a získáš cenné informace, ti druzí budou moci dělat práci, která je naplňuje

Víš, že trvá v průměru 3 roky, než se terapeut uživí svou prací?

V Čechách ještě stále není zvykem pečovat o mysl a duši tak, jako o tělo. Na pomoc terapeutů a koučů se většinou obracíme, až když nemáme jiného východiska. Informovanost o metodách a přístupech také pokulhává. Často se rozhodujeme dle toho, "co jedna paní povídala".

Cenově dostupné i pro tvou babičku

Živé semináře a osobní konzultace se mohou pěkně prodražit, když nevíš, do čeho jdeš

Hledáš pomoc? Peníze už nestojí v cestě.

On-line není ideální a těžko se vyrovná živým setkáním. Má ale tu výhodu, že nemusíme platit pronájem a máme téměř neomezenu kapacitu účastníků. Díky tomu se ceny mohou pohybovat v úplně jiných rovinách a k CENNÝM informacím má přístup opravdu každý.

Změň sebe a změníš svět

Nejsme ubohé oběti. Věci jdou měnit k lepšímu

Jak vystoupit z "kreččího kolečka"?

Zoufalství vládne světem, když uvěříme, že jsme BEZ-mocní nebo NE-mocní. V NVK neslibujeme zázraky, ale možnost vidět naše "slepé skvrny", vystoupit z ničivých vzorců a nefunkčních přesvědčení. A navíc se to snažíme dělat tak, aby to všechny bavilo 🙂

Vyber si, co ti víc sedí

SEZNAMOVAČKA

CZK 0
za měsíc
 • > Osobní účet
 • > Přístup do NEKONEČNÉ PORADNY
 • > FB skupina s on-line podporou
 • > 1 kontakt ke každému z LIDÍ Z NVK
 • > Přístup do Video knihovny ZDARMA

NEOMEZENĚ

Připravujeme
 • > Osobní účet
 • > Přístup do NEKONEČNÉ PORADNY
 • > FB skupina s on-line podporou
 • > Veškeré kontakty na LIDI z NVK
 • > NEOMEZENÝ přístup do NVK
 • > Prémiový obsah
 • > Bonusy a dárky
Už brzy